Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Vaikams

Mums tik atsiradus mamos įsčiose, lytėjimo pojūtis išsivysto pirmiausia. Lytėdami mes pažįstame pasaulį ir pajuntame koks jis. Todėl mylinčių tėvų prisilietimas yra tiesiog būtinas vaikų sveikatai ir augimui.

Lytėjimas – tai kaip kalba. Kai pritrūkstame žodžių, mes galim tiesiog apkabinti ar spustelėti ranką, kad parodyti jog mums rūpi, net jei ir negalime to pasakyti.

Kai kiti keturi pojūčiai: rega, klausa, uoslė bei skonis yra sutelkti tam tikrose kūno vietose, lytėjimas yra visame kūne. Juk didžiausias mūsų organas yra oda!

Ar žinote, kad vaikai iki 12 metų mokosi kineziterapiškai? Buvo atliktas mokslinis tyrimas “Touch Research Institute” (Prisilietimo Tyrinėjimo Institutas) Majamyje Floridoje , kuris parodė, kad paruošiamosios grupės vaikai, kurie buvo masažuojami 15 minučių prieš atliekant tinkamumo testą, buvo įvertinti daug geresniais balais, nei vaikai, kurie nebuvo masažuojami.

Vaikystėje prisilietimas yra tiesiog būtinas komponentas mokantis ir bendraujant. Tyrimai parodė, kad tik 15% vaikų priima pagyrimą, kai tai tėra tik žodinis pagyrimas ir 85% pagyrų pasiekia tikslą, kai pagyrimas yra palydimas prisilietimo. Tad prisilietimas su meile skatina jūsų vaiko vystymąsi bei išmoko pasitikėjimo savimi ankstyvame laikotarpyje.  

Tėvai, masažuokite savo vaikus, mylėkite juos ir lieskite. Joks masažo specialistas negali pakeisti mylinčių tėvų rankų.

Nepasitikte savimi? Manote, kad nesugebėsite? Ateikite ir pasimokykite paprasčiausių masažo judesių, patikėkite savimi ir savo tėviška/motiniška intuicija.

Masažo pamokėlės kaina 10 Eur.

Masažas vaikams – laikysenos korekcija/atpalaidavimas/po peršalimo ligų:

Masažas vaikams – 30-45 min – 10-15 Eur.