Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Suaugusiems

AROMATERAPINIS VISO KŪNO MASAŽAS – masažo metu naudojami specialiai kiekvienam žmogui parinkti aliejai. Masažas ir aliejai kartu pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis, padeda virškinimui, stimuliuoja limfinę sistemą bei pagreitina medžiagų apykaitą. Taip pat tai turi įtakos žmogaus dvasinei būsenai. Padeda įveikti stresą, depresiją, nemigą ir t.t.

 

 AJURVEDINIS TRADICINIS KERALOS MASAŽAS – tai pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurį galima daryti kiekvieną dieną. Šis gilus raumenų masažas padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet sielos palaimai. Masažuojant žmogaus protas nurimsta.

Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne. Masažo metu naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas.

 

 AJURVEDINIS ABAJNGOS  MASAŽAS (2 rankų) – Tradicinė abjanga atliekama vieno arba dviejų masažuotojų („dviejų“ arba „keturių“ rankų masažas).  Masažas atliekamas naudojant natūralius pašildytus aliejus. Šis masažas labai skiriasi nuo tradicinių masažų, nes jame dominuoja vienas judesys. Šis masažas turi unikalų, ilgalaikį poveikį visam žmogaus organizmui: išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoja organizmo sistemų veiklą, šalina stresą ir depresiją, taip pat nuovargį – grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas. Senovės Indijos šventraščiuose jis vadinamas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu.

 

MASAŽAS KARŠTAIS AKMENIMIS – Masažo technika su akmenimis – tai kompleksinis masažas, harmonizuojantis energetinę organizmo būseną, teigiamai veikiantis emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Tai dar karštesnis ir gilesnis prisilietimas. Masažas atliekamas naudojant vulkaninės kilmės akmenis, turtingus geležimi ir magniu, išlaikančius kūno šilumą. Masažo tikslas – akmenų šiluma ir masažinių judesių pagalba, atpalaiduoti organizmą, veiksmingiau išlaisvinti giliai kliento kūne susikaupusias įtampas. Karšti akmenys naudojami, kaip šilumos aplikatoriai labiausiai įsitempusiose kūno vietose. Šiluma sklindanti iš akmenų skverbiasi gilyn į raumenis, sušildo audinius ir pagerindama kraujo cirkuliaciją juose. Šis masažas puikiai padeda pašalinti nuovargį ir stresą, atstato vidinę pusiausvyrą.

 

KOBIDO JAPONIŠKAS VEIDO MASAŽAS – tai galinga, švelni veidą atjauninanti procedūra. Masažas padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Masažas padeda atjauninti ir atkurti veido odą ir gilesnius audinius, užkirsti kelią senėjimui bei sumažinti jo įtaką. Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama.

 

NUGAROS MASAŽAS – Masažo metu atpalaiduojami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa. Tonizuoja nervų sistemą, o tuo pačiu pagerina bendrą fizinę savijautą. Masažas apima nugaros sprando ir kaklo sritis.

 

NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS – Masažas puikia padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, padėti kūnui prisitaikyti prie pokyčių. Specialiai pritaikytas masažas mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, mažina stresą bei nerimą. Tuo pačiu tai teigiamai veikia nugarą ir sąnarius bei mažina dėl kojų raumenų įsitempimo atsirandantį kojų tinimą. Masažas teigiamai veikia ne tik moterį, bet ir būsimą kūdikį – padeda jam stiprėti bei sveikam ateiti į šį pasaulį.

 

HAKIM NUGAROS MASAŽAStai energetinis nugaros masažas. Jo metu pagyvinama energijos cirkuliaciją, atgaivinami tarpslanksteliniai diskai, išsklaidomos raumenų įtampos, koreguojami stuburo mikropasislinkimai, atpalaiduojami spazmai bei suaktyvinami toksinų šalinimo iš kūno mechanizmai. Šio masažo poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.

Jį reguliariai praktikuojant atsiranda žymus palengvėjimas arba simptomai visiškai išnyksta, esant įvairioms ligoms. Efektyviai padeda spręsti skoliozės problemas. Leidžia labai giliai atsipalaiduoti, subalansuoja pusiausvyrą tarp emocijų ir minčių. Žmogus patiria džiaugsmą ir ramybę, užmirštą giluminį pasitikėjimo savimi jausmą, harmoniją su savimi ir aplinka. 
ORTOBIONOMIJA Ortho – reiškia tinkamą naudojimą, Bio – gyvenimą, Onomija – gamtos dėsnių ir principų valdymą.  Sujunkite visa tai… ir gausite ORTO BIONOMIJA – teisingas gyvenimo arba gamtos dėsnių naudojimas. Orto – Bionomija viena iš jauniausių nepriklausomų osteopatijos krypčių  su plačiu minkštųjų manualinės terapijos technikų spektru. Per pastaruosius 30 metų Orto  Bionomija sėkmingai naudojama ir jos mokoma Vakarų Europoje, Kanadoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Tai sistema, primenanti kūnui apie natūralų gebėjimą atkurti pusiausvyrą, atstatyti kūno savireguliacijos procesus, sistema, kurios tikslas – stimuliuoti refleksus, skatinančius kūno, psichikos ir viso organizmo pasveikimą. Tai švelni manualinė tearapija, kurios metu kūnui primenama apie tai jog jis pats gali save išgydyti.
Procedūros metu galima vilkėti patogius, nevaržančius judesių rūbus. Rekomenduojama atlikti bent 3-4 seansus, užtenka vieno apsilankymo per savaitę.

VIDAUS ORGANŲ MASAŽAS – kitaip dar šis masažas vadinamas – visceralinė terapija. Jos esmė ir tikslas – rankomis per priekinę pilvo sienelę suaktyvinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atstatyti natūralią vidaus organų padėtį, pašalinti venų bei limfmazgių sąstovį ir vidaus organų spazmus, paskatinti organizme savireguliacijos procesus. Taip pat atkuriama mikrocirkuliacija vidaus organų aplinkoje, organai pasislenka savo tikrosios vietos link, daugelis apykaitos procesų organuose ir visame organizme įgauna normalią eigą. Išnyksta funkciniai organizmo sistemų pažeidimai ir pagerėja žmogaus bendra fizinė būklė.Šis masažas tai pradžių pradžia norit atkurti savo gerą savijautą, suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti netgi smegenų veiklą. Kol mūsų pilvuose netvarka, tol visas organizmas negali funkcionuoti pilnu pajėgumu. Dažnai mūsų pilvuose glūdi net ir nugaros skausmų ar įtampų spranduose bei galvos skausmų priežastys. Tai masažas, kuris padeda jūsų organizmui įjungti savigydos procesus ir natūraliai atstatyti sveikatą visame kūne.

Geriausias efektas, atliekant bent jau 10 sesijų (2-3 kartus per savaitę, ne rečiau kaip kartą per sav.), bet pokyčiai jaučiasi jau ir po pirmo karto. Į procedūrą reikia atvykti bent jau dvi valandas nevalgius.