Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Suaugusiems

Kada ateina laikas masažui? Ar tada, kai jau viską skauda ir nepadeda net tabletės, o gal tada kai dar nieko neskauda, bet jau jautiesi sustingęs, pavargęs ir nebe toks gyvybingas kaip anksčiau? O gal masažui laikas visada tinkamas, kad ir kaip jaustumeis? Gal tai tiesiog galimybė tau sustoti ir atsigręžti į patį save, iš naujo atrasti savo kūną ir laiką sau, sulėtinti tempą ir pamiršti visus pasaulio rūpesčius bent trumpam?

Kaip išsirinkti masažą ir kas geriausia tinka tau? Jei gali rinktis, visada rinkis viso kūno masažą – ne visada skausmo priežastis yra ten, kur tu galvoji ir visos tavo kūno dalys vienodai trokšta meilės ir dėmesio.

Kiek reikia masažų? Tai yra be galo individualu – vienam užteks vieno, kitam prireiks metų laiko. Tačiau bet kuriam žmogui rekomenduočiau nors kartą per mėnesį pasidaryti viso kūno masažą ir padaryti tai ritualu sau – geresnei savijautai, buvimu čia ir dabar, naujiems suvokimams ir idėjoms.

Atmink, kad susergama ne per vieną dieną, ne vieną dieną aliname savo kūną, naudojame ne pagal paskirtį ir maitiname ne pagal instrukcijas. Tad kiekvienas sveiksta savo tempu. Aš nesu gydytoja, aš tik padedu jūsų kūnui sveikti, visą kitą darbą atliks tavo kūnas. Jis yra protingas ir išmintingas, ir jis gali pasveikti iš bet kokios būsenos, tereikia jam netrukdyti ir šiek tiek padėti. Aš tikiu, kad tu viską gali, gali gyventi sveikiau ir laimingiau, kad nėra tokios ligos – senatvė ir kad viskas įmanoma, jei klausysi savo kūno ir širdies balso.

 

Viso kūno masažai – tai masažai skirti visoms kūno dalims, aktyvina kraujotaką, limfotaką, gerina bendrą žmogaus savijautą. Kaip dažnai reikėtų juos atlikti? Jei nori – galima ir kiekvieną dieną, tačiau optimalus variantas ir kišenei, ir savijautai – 1-2 k per mėnesį.

 

Ajurvedinis KERALOS masažas – tai vienas populiariausių indiškų masažų pasaulyje ir Lietuvoje. Tai vienas pirmųjų mano išmoktų masažų, kuriame yra viskas ko reikia tavo kūnui -paglostymai ir maigymai, trynimai ir plekšnojimai. Nuo pat kojų pirštų iki galvos ir atgal. Senovės išminčiai buvo labai išmintingi žmonės, jie kūrė įvairias sistemas ir lengvino žmonėms gyvenimus. Šis masažas mane žavi tuo, kad po jo jautiesi subalansuotas ir pilnatvėje, net jei atrodo, kad tik kūnas buvo liečiamas, bet kažkaip jis paliečia ir tavo sielą.

 

Aromaterapinis masažas – šį masažą parsivežiau iš Londono. Ten išmokau jausti ir liesti kūną, atpažinti įtampas ir užsistovėjimus, ten išmokau suprasti kas yra svarbiausia, jei nori atlikti geriausią kūno masažą. Šis masažas išmokė mane klausytis tavo kūno, puoselėti jį ir padėti tau paleisti tai kas jau atgyveno ir tapo nereikalinga. Eteriniai aliejai atrinkti individualiai kiekvienam, geriausiu man įmanomu būdu iš trumpos pažinties su tavim.

 

Chiroplastinis masažas – šis masažas atkeliavo iš Prancūzijos, į Lietuvą jį atvežė Pascal Coche. Kitaip aš šį masažą dar vadinu – jauninantis. Tai pakankamai švelnus masažas, kiek neįprastas lietuvių skoniui, nes neskausmingas, bet tuo pačiu be galo efektyvus. Masažo metu ne tik, kad suaktyvinama kraujotaka, bet ir atkuriamas odos elastingumas, atpalaiduojami įsitempę raumenys ir tonizuojami raumenys “tinginiai”. Šis masažas yra unikalus savo paprastumu, kaip keliais paprastais judesiais galima “užkurti” organizmo atsinaujinimo mechanizmus.

 

Karštų akmenų masažas – dažnai jis yra vyrų mėgstamiausias, bet puikiai tinka ir moterims. Tačiau, jei nemėgsti šilumos ar temperatūrų skirtumų – pamąstyk ar tikrai šis masažas bus tau tinkamas. Masažas atliekamas ne tik akmenimis, bet ir rankomis, tad nebus taip, kad būsi apkrautas akmenimis ir paliktas gulėti. Akmuo jis sušildo kūno, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, tuomet rankomis atliekamos manipuliacijos yra gilesnės ir kūnas sukuria mažiau pasipriešinimo. Ypatingai veiksmingas žmonėms, turintiems “kietus” kūnus, nes atsipalaidavimas vyksta tarsi savaime. Taip pat akmuo turi ir savo energetinį užtaisą, tad tikiu, kad šis masažas “pakrauna” akmens stiprybės ir tvirtybes.

 

Ajurvedinis ABAJANGA masažas – šis masažas arba labai patinka, arba tiesiog jo nemėgsta, aukso vidurio jame nėra. Tai unikali sistema atkeliavusi iš Indijos. Jis neįprastas tuo, kad dominuoja vienas judesys – nubraukimas su išmetimu. Todėl jis puikiai detoksikuoja, atpalaiduoja ir padeda išeiti užsistovėjusioms mintims ir emocijoms. Bet jei leisi sau patirti dar nežinomus potyrius, jis gali tave nustebinti, kiek mažai gali likti galvoje, kai viskas, kas nereikalinga bus išmesta.

 

Tibetietiškų dubenų masažas – tai garsų masažas, bet kartu tylos, kai nustoja vibruoti garsas, ateina visiška tyla, nebelieka minčių, tada gali išgirsti savo tikrąjį aš. Ir tik nuo tavęs priklauso kiek tą tylą išsaugosi savyje. Tai masažas kai nereikia nusirengti, bet tuo pačiu jis toks giluminis, nes garsas keliauja per rūbus, raumenis ir kaulus iki pat tavo gelmės. Ir ten iš tikrųjų būna visko, kam ašarų, kam begalinio džiaugsmo ir palaimos, kam kalnai, o kam tibeto vienuolynai. Kelionės būna visokios ir kiekvienam savitos.

 

Ortobionomijos sesija – tai nėra visai masažas, tai daugiau pasyvi mankšta, kai nieko nereikia daryti, tik gulėti ar pasivartyti, o kojas ir rankas kilosiu aš. Judesiai yra švelnūs ir neskausmingi, nes Ortobionomijos pagrindiniai principai yra nesukelti skausmo, mažiau yra daugiau ir gyventi pagal gamtos principus. Paprasčiau pasakius – Ortobionomija tiki, kad kūnas gali pats susitvarkyti, jei nesistengsi pakeisti jo per prievartą, ir leisime jam būti tuo, kuo jis yra ir “tekėti” tokia kryptimi kaip jis nori. O kai teka energija kūne, tada pasileidžia įtampos ir dažniau esame ten, kur ir turime būti.

 

Integruotas masažas – tai mano mėgstamiausias masažas, nes jis neturi jokios sistemos, tai visų mano žinių visuma. Tai masažas, kuris pritaikytas būtent tau, tavo kūnui, tavo esamai būsenai. Šio masažo metu keliauju ten, kur mane veda mano rankos ir tavo kūnas. Mano unikalumas tikriausiai yra tame, kad labai gerai jaučiu taškus, kur susikaupia įtampos, kur apsigyvena emocijos. Tad šio masažo metu pamirštu visas sistemas ir leidžiuosi į nepaprastą kelionę ir kaskart jis gali būti vis kitoks.

 

Limfodrenažinis masažas – esu mačiusi daug įvairiausių limfodrenažinių masažų, tačiau mano supratimu pats tikriausias limfodrenažinis yra lėtas, švelnus ir tausojantis, kuris atliekamas limfos tekėjimo greičiu arba šiek tiek greičiau. Jis skirtas suaktyvinti limfos tekėjimą visame kūne, pradedant kojomis ir baigiant galva, ta kryptimi kuria ir juda limfa. Ypatingai naudingas tiems, kurie yra linkę kaupti skysčius savo organizme bei tiems, kurie dažnai serga ar daug sėdi ir mažai juda.

 

Pilvo masažas –  tai masažas, kurį galiu rekomenduoti daugumai gyvenimo atveju, kartais jis netgi geriau nei visas kūno masažas, nes pilvuose mes sukaupiame tiek daug emocijų – baimių, liūdesio, nerimo, skubėjimo ir masažo pagalba galima palikti jas visas praeityje.

 

Chi Nej Tsang – kai labai nori sulieknėti, bet nenori nieko daryti – tai šis masažas daro stebuklus. Jis balansuoja tavo hormoninę bei virškinimo sistemas, išlygina veido raukšles, išjudina kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduoja minčių perteklių galvoje, išlaisvina seksualinę ir kūrybinę energiją. Jo poveikis trunka ilgai, net po mėnesio gali jausti pokyčius, nes prasideda nauji procesai kūne ir jie tęsiasi, net kai pasibaigia masažas.

 

Nugaros masažai –  jei ieškai masažo sustingusiai nugarai ar pečiams, čia rasi masažus, kurie padeda geriau jaustis, kai galvoji, kad geriausiai padėtų nugaros masažas. Šiuos masažus rekomenduoju darytis 1-2 k per savaitę. Jei norite dažniau, tai irgi įmanoma, poveikis gali būti greitesnis, bet man visada patinka palikti laiko kūnui prisitaikyti prie naujos būsenos, integruoti pokyčius ir keistis savo greičiu. Kiek jų reikėtų? Kartą vieną gydytoja pasakė, kad jeigu 6 nepadės, tai ir 10 nepadės. Bet jei pokyčiai vyksta, kiekvieno yra individualus pasirinkimas, kiek masažų rinktis.

 

Nugaros masažas – dažnai manęs klausia koks šio masažo pavadinimas, bet aš jį vadinu tiesiog nugaros, nors į jį įeina ir sprandas, kaklas, dalis galvos, krūtinės ląsta, pilvo gabaliukas, nes mano supratimu, visa tai įtakoja nugaros skausmus, įtampas ir kitokius negalavimus. Ir kuprą lengviau ištiesinti, ne bandant ją tiesiogiai trinti, o atveriant krūtinę. Nugaros masažas irgi gali būti visoks, jei reikia su akmenimis, vakuuminėmis taurėmis, bambukinėmis lazdomis, aromaterapinis ar tiesiog atpalaiduojantis.

 

Hakim stuburo masažas – kai mokiausi šio masažo, mums sakė, kad jei žmogus darytųsi šį masažą kartą per savaitę visą gyvenimą, jis niekada neturėtų jokių ligų. Ir aš tuo tikiu, nors dar nei vienas nebandė daryti šio masažo kas savaitę, bet nors ir būdamas labai švelnus, jis yra labai galingas. Žmogaus stubure sukaupiama daug mūsų šių dienų stresų. Esu mačiusi, kaip žmogui pasislenka iš vietos stuburo slankstelio po netikėtų stresinių įvykių. Tad jei atpalaiduoti įtampą stubure, jos atsipalaiduoja ir galvoje, o visos ligos ir yra nuo nervų bei netinkamų minčių.                        

 

Sprando masažas -viena mano kolegė kartą man pasakė, kad kaklo masažas yra tai, ką aš darau taip gerai, kaip niekas kitas, ir tada pagalvojau, kad taip nutiko dėl mano patirties. Prieš daugiau kaip 10 metų pakliuvau pas osteopatą po didelės emocinės traumos ir jis paklausė ar noriu padirbėti su emocijom. Ir visas jo masažas buvo skirtas taškams pakaušyje ir kakle, aš atsikėliau laiminga. Tad tas suvokimas, kad mūsų emocijos kaupiasi sprando dalyje ir padėjo man surasti geriausias technikas šiam masažui.

 

Žandikaulio masažas – šis masažas yra labai neįprastas, pradžioje gal kiek bauginantis, kol dar nesi pabandęs. Net kai mokiausi, sakiau, oi ne, man baisu aš nedarysiu, kol nepabandžiau. O dabar jį be galo myliu, nes jis duoda labai greitą rezultatą, akimirksniu atsipalaiduoja įtampos žandikaulyje ir netgi sprande. Tai nėra skausminga procedūra, nes paremta osteopatiniais principais, kai kūnui duodamas signalas keistis, o jis ir keičiasi savo tempu ir savo ritmu. O kadangi mūsų žandikauliai yra atitikmuo mūsų dubenkaulio, tai keičiasi ne tik žandikaulis, išlaisvėja klubai, nugaros apačia, dubens kaulai. Tad nepabandęs nesužinosi, koks iš tiesų gali būti naudingas žandikaulio masažas.

 

Veido masažai –  apie šiuos masažus daugiausia visi galvoja, kad jie skirti atjaunėjimui. Tačiau jei pažiūrėti plačiau – tai mūsų veidas yra visada atviras kitų žmonių žvilgsniams, jų vertinimams, mintims ir visa tai kaupiasi veide. Tad po masažo ne tik išsilygina raukšlės, bet ir atsipalaiduoja įtampos.

 

Japoniškas KOBIDO masažas – Lietuvoje labai mėgstamas moterų, bet puikiai subalansuotas ir vyrams. Man Kobido yra masažas sielai, aš tokį jį pažinau mokymų metu ir toks jis man liko per visus 8 metus kol jį darau. Taip jis turi efektą ir atjaunėjimui, bet didesnę įtaką man atrodo jis padaro žmogaus dvasinei būsenai, jei leidi nukelia į neaplankytus kraštus, atpalaiduoja visą kūną ir net žandikaulį. O kai atsipalaiduoja įtampos veide ir kūne, tada mes ir jaunėjame.
60min-25€

 

Chiroplastinis veido masažas – šio masažo technika yra labai paprasta, tad jei esi patyrusi daug veido masažų, jis gali nuvilti, bet jo efektas visada yra greitas, gal kad paprastume slypi jėga. Jau po trečio masažo matau kaip keičiasi odos struktūra, atsistato elastingumas, stiprėja kapiliarai ir išnyksta raudonis nuo veido, atsiranda aiški veido ovalo linija ir sumažėja pagurklis. O jei daryti tik puse veido, tai efektas pasimato iš karto, nes kai pakeltos abi pusės, tai pamirštame kaip atrodė prieš tai.

 

Chiromasažas – chiro – reiškia ranka, tad masažų pavadinimai panašūs, nes abu atliekami rankomis, bet technikos yra visai skirtingos ir atkeliavusios iš skirtingų šalių. Šis masažas smagus tuo, kad jis gali būti kiekvieną kartą vis kitoks, daug glostymų ir patempimų, puikiai atpalaiduoja ir nuramina protą ir aišku atjaunina.

 

Veido masažas su akmenimis – šis masažas pasitelkia akmens jėgą, kad padaryti įtaką odai, bet dalis judesių atliekama rankomis. Tai kontrastinis – šiltas ir labai šaltas, vėsus ir nenuspėjamas. Jei turi silpnus kapiliarus, jis nėra pats tinkamiausias pasirinkimas, nes gali būti per didelis stresas odai, tačiau visiems kitiems jis puikiai tinka, puikiai tonizuoja, patempia tai ką reikia patempti ir atpalaiduoja tai, ką reikia atpalaiduoti.