Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Puikus laikas tiesinti nugaras

Sveiki mielieji,

Po saulėtų atostogų grįžtu pas jus su naujienomis. Parvežiau Jums naują techniką – Dvasinį stuburo ištiesinimą.

Žmogaus stuburas yra jo ašis, kur kaupiasi mūsų emocijos ir išgyvenimai. Mūsų stuburas tai mūsų jungtis su Kūrėju ir visa jo energija. Tad jis lemia daugelį su žmogaus gyvenimu ir gyvenimo kokybe susijusių dalykų. Tiek fiziniai veiksmai, tiek emocijos daro įtaką mūsų stuburui, o tuo pačiu ir žmogaus savijautai dvasinei ir fizinei.

Dvasinis stuburo ištiesinimas – tai gydomoji technika leidžianti daryti teigiamą poveikį jūsų stuburui, sumažinti chroniškus ar aštrius stuburo skausmus. Po stuburo ištiesinimo grįžta slanksteliai į savo vietas, atsistato praktiškai visos kūno funkcijos. Šios terapijos metu panaikinamos išgyventos traumos bei šokai, kurie užblokavo energetinę žmogaus sistemą.

Daugeliu atvejų stuburo ištiesinimo galima pasiekti be fizinio kontakto, tik energijos pagalba. Seanso metu nugaros raumenys atsipalaiduoja ir stuburas išsitiesina. Jūsų asmeninis rezultatas priklausys nuo to, kiek jūs pasirengę priimti pagalbą ir galite sau leisti jaustis geriau. Dažnai užtenka vieno seanso, nes net jam pasibaigus gijimo procesas trunka 2-3 mėn.

Du mėnesius po seanso nepatartina eiti pas manualistą.

Įšventinimas šiai praktikai gautas iš Krajono mokyklos (Vokietija,  http://www.kryonzentrum-berlin.de). Taip pat galimas įšventinimo perdavimas.

 

Tik iki gruodžio 1 d. seanso kaina 30 eurų. Galimi gydymai per atstumą.

 

3 Responses to Puikus laikas tiesinti nugaras

  • Ingrida says:

    Naujiena – stuburo tiesinimas – išbandytas. Išgertas nenusakomas kiekis vandens ir mažai miegota naktis po masažo, bet gerąja prasme, mieguistumo jokio. Neapleidžiantis kūno lengvumas, o sieloje – stiprybė ir žinojimas, kad viskas yra savo vietose, kaip ir turi būti. Jausmas, kad esu kažkuo ypatinga, tik dar nežinau kuo :mrgreen: Burtininkė, ne kitaip 🙄

  • Jolita says:

    Jau išbandytas dvasinis stuburo ištiesinimas,aciu Tau, Rita! Jaučiuosi fantastiškai, Tavo rankos, net neliesdamos kūno daro stebuklus! 🙂 Nuotaika puiki, savijauta taip pat, Tu nereali! Rekomenduoju išbandyti!;-)

  • Carmel says:

    At first I was reluctant to try a massage that differed from the traditional types of massage I normally have i.e. without the physical contact. However I gave it a try and opened up my mind to accept the help. Although Rita told me that it can take even some months for the healing to be effective I noticed the changes after a few days. I noticed that I was sitting straight up and not bending my spine while driving. I did not need to do any effort and was keeping my spine straight subconsciously. I highly recommend this technique where Rita will help you to relax to take full advantage of this spine-straightening technique.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.