Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Paskaita apie vandenį

Sveiki, mielieji,

Kviečiame Jus į paskaitą, kurios tema

“Dar kartą apie Jo Didenybę Vandenį.

Rūgštus sveikatos prieskonis”

Paskaita vyks:

 2015 m. balandžio 1 d. (trečiadienį) nuo 17:30 iki 20.00

Biržų r. pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras

Vytauto gatvė 30, Biržai 41140

Paskaitą skaitys

lektorius, praktikas REMIGIJUS ŠTARAS

 

 

Remigijus Štaras apie paskaitą: „Kviečiu į savo naują paskaitą „Dar kartą apie JO DIDENYBĘ VANDENĮ. Rūgštus sveikatos prieskonis“. Būtent taip dabar man norisi kreiptis į vandenį, kadangi, nuo 2009-ųjų, kai skaičiau savo pirmąją paskaitą šia tema “Bambuke”, prabėgo jau beveik 5 metai. Tolimesnis domėjimasis vandeniu davė tokius asmeninus sveikatos rezultatus, apie kuriuos tada negalėjau net pasvajoti! Per tą penkerių metų laikotarpį buvo išstudijuota nemažai specialios literatūros ir išbandyta daugybė įvairių vandenų, kol pagaliau visai nesenai sužinojau ir išbandžiau, koks vanduo daro tikrus stebuklus mūsų organizme.

 

Kokie gi tie stebuklai? O gi įvairiausi – nuo alerginių reakcijų pažabojimo, žarnyno ir kepenų išvalymo, tulžies pūslės ir inkstų akmenų ištirpdymo, svorio sureguliavimo iki sunkiausių sveikatos sutrikimų, tokių kaip endokrininės sistemos ligos, hipertonija, aterosklerozė ir kt. išnykimo. Ir tai yra įmanoma per gana trumpą laikotarpį. Jūsų dėmesiui bus mano paskutiniųjų 5-ių metų ieškojimų rezultatai.

 

Remigijus Štaras apie save: „Mano išsilavinimas neturi nieko bendro su mano dabartine veikla, kurią dar palyginti nesenai buvo galima vadinti hobiu. Esu savamokslis praktikas, todėl jokių “antpečių” (titulų) neturiu. O impulsą domėtis sveikatos problemomis maždaug prieš 24 metus davė mano paties ir dukros tuometinė sveikatos būklė. Kaip ir dauguma į mane panašių entuziastų, pradėjau studijuoti  P.Brego, H.Šeltono, G.Malachovo ir kitų, tuo metu mano suvokimo lygį atitikusių, natūropatų darbus, kai ką išbandydamas praktiškai. Vėliau susipažinau su kai kuriais H.Clark, N.Semionovos, O.Jelisejevos ir T.Sviščiovos darbais parazitologijos srityje. O dar vėliau likimas “pametėjo” žinių apie vandenį ir suvedė su labai įdomiais žmonėmis. Šios visos žinios ir pažintys labai pakeitė mano gyvenimą. Pats praktikuoju visa tai, apie ką pasakoju žmonėms.“

Paskaitos kaina – kiekvienas klausytojas po paskaitos pats nuspręs, kokia suma paremti lektorių pagal paskaitos kokybę, t.y. naudingumą, aktualumą ir pan.

 Būtina išankstinė registracija el. paštu sauletas@gmail.com arba  tel. 8-621-37743.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.