Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Naujiena! Vidaus organų masažas jau ir Biržuose!

Kitaip dar šis masažas vadinamas – visceralinė terapija. Jos esmė ir tikslas – rankomis per priekinę pilvo sienelę suaktyvinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atstatyti natūralią vidaus organų padėtį, pašalinti venų bei limfmazgių sąstovį ir vidaus organų spazmus, paskatinti organizme savireguliacijos procesus. Taip pat atkuriama mikrocirkuliacija vidaus organų aplinkoje, organai pasislenka savo tikrosios vietos link, daugelis apykaitos procesų organuose ir visame organizme įgauna normalią eigą. Išnyksta funkciniai organizmo sistemų pažeidimai ir pagerėja žmogaus bendra fizinė būklė.

Šis masažas tai pradžių pradžia norit atkurti savo gerą savijautą, suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti netgi smegenų veiklą. Kol mūsų pilvuose netvarka, tol visas organizmas negali funkcionuoti pilnu pajėgumu. Dažnai mūsų pilvuose glūdi net ir nugaros skausmų ar įtampų spranduose bei galvos skausmų priežastys. Tai masažas, kuris padeda jūsų organizmui įjungti savigydos procesus ir natūraliai atstatyti sveikatą visame kūne.

Masažo kaina iki sausio 1 d. – 10 eur. Geriausias efektas, atliekant bent jau 10 sesijų, bet pokyčiai jaučiasi jau ir po pirmo karto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.