Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Chi Nei Tsang – atstatyk energijos balansą savyje

Ar kada tau buvo taip, kad galvotum, va tai būtent tai, ko ieškojau visus tuos metus? Kad visas mano kelias buvo skirtas tam, kad surasčiau būtent šią tiesą ar šią išmintį? Ar tai suradus galvojai, o dabar viskas bus daug aiškiau paprasčiau ir kad galėsiu padėti kitiems?

Praėjusį savaitgalį atradau kinietišką pilvo masažą Chi Nei Tsang. Tai buvo nereali patirtis, iki kurios nuėjau ilgą kelią. Visada svajojau, kad viskas būtų daug paprasčiau, kad lengviau galėčiau padėti žmonėms jaustis geriau. Ir parsivežiau netobulą masažą, nes jis per daug greitai veikia ir yra visiškai neskausmingas. Lietuviai manau per daug prisirišę prie savo kančios, kad patikėtų, jog galima pasiekti rezultatų be skausmo, be kentėjimo ir dar greitai.

Tad jeigu nori sulieknėti, atjaunėti, pasijausti geriau, atrasti drąsos paleisti tai kas atgyveno ir nepadeda, kviečiu išbandyti šį Chi Nei Tsang – kuris išvertus reiškia Energija vidaus organuose. Jis detoksikuoja, pripildo energija ir stiprina vidaus organus. Jis ypač naudingas esant spazmams žarnyne, užkietėjusiems viduriams, galvos skausmams, apatinės dalies nugaros skausmams, sutrikusiam menstruacijų ciklui, nevaisingumui, impotencijai ir daugeliui kitų ligų susijusių su virškinimo bei nervų sistemomis.

 

Jis puikiai veikia ir vyrus, tačiau šiuo metu priimu tik moteris į šį masažą. Masažui reikia būti 4 val nevalgius, apsirengti judesių nevaržančius rūbus. Masažas atliekamas ant žemės.

 

Kaina iki lapkričio 30 d – 20 eur. Trukmė 70-90 min. Geriausias poveikis darant kursą – viso 5 masažai – 2 k per savaitę. Tuomet pertrauka ir esant poreikiui galima pakartoti po 2-3 sav.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.