Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Ciguno seminaras vėl Biržuose

Kviečiu į vieną unikaliausių ir veiksmingiausių mano kada nors aplankytų seminarų. Čia per 2 dienas išmoksite padėti sau paprastų fizinių ir kvėpavimo pratimų pagalba. Ciguno praktikos padeda geriau jaustis, būti sveikesniems, turėti daugiau energijos ir netgi lieknėti. Tai nėra religija ir nėra jokių griežtų apribojimų ką valgyti ar kaip gyventi. Tai tiesiog pratimų rinkinys kiekvienam, kuris nori jaustis geriau, turėti daugiau vidinės ramybės ir balanso gyvenime. Ir tam užtenka 10 minučių kasdien, kad jausti šių paprastų technikų efektą ir jas nesudėtinga įtraukti į kasdieninį skubantį gyvenimą. Tai akimirka sustoti ir sugrįžti į save, atrasti savyje lobius, apie kuriuos seniai pamiršome.
Seminaras vyks kovo 21-22 d 10-17 val.
Seminarą veda sertifikuota ciguno mokytoja Zoya Kim-An. Seminaras vyks rusų kalba, jei reikės bus verčiama į lietuvių kalbą. Kaina 60€ (avansas registruojantis 20€)

 

Chi Nei Tsang – atstatyk energijos balansą savyje

Ar kada tau buvo taip, kad galvotum, va tai būtent tai, ko ieškojau visus tuos metus? Kad visas mano kelias buvo skirtas tam, kad surasčiau būtent šią tiesą ar šią išmintį? Ar tai suradus galvojai, o dabar viskas bus daug aiškiau paprasčiau ir kad galėsiu padėti kitiems?

Praėjusį savaitgalį atradau kinietišką pilvo masažą Chi Nei Tsang. Tai buvo nereali patirtis, iki kurios nuėjau ilgą kelią. Visada svajojau, kad viskas būtų daug paprasčiau, kad lengviau galėčiau padėti žmonėms jaustis geriau. Ir parsivežiau netobulą masažą, nes jis per daug greitai veikia ir yra visiškai neskausmingas. Lietuviai manau per daug prisirišę prie savo kančios, kad patikėtų, jog galima pasiekti rezultatų be skausmo, be kentėjimo ir dar greitai.

Tad jeigu nori sulieknėti, atjaunėti, pasijausti geriau, atrasti drąsos paleisti tai kas atgyveno ir nepadeda, kviečiu išbandyti šį Chi Nei Tsang – kuris išvertus reiškia Energija vidaus organuose. Jis detoksikuoja, pripildo energija ir stiprina vidaus organus. Jis ypač naudingas esant spazmams žarnyne, užkietėjusiems viduriams, galvos skausmams, apatinės dalies nugaros skausmams, sutrikusiam menstruacijų ciklui, nevaisingumui, impotencijai ir daugeliui kitų ligų susijusių su virškinimo bei nervų sistemomis.

 

Jis puikiai veikia ir vyrus, tačiau šiuo metu priimu tik moteris į šį masažą. Masažui reikia būti 4 val nevalgius, apsirengti judesių nevaržančius rūbus. Masažas atliekamas ant žemės.

 

Kaina iki lapkričio 30 d – 20 eur. Trukmė 70-90 min. Geriausias poveikis darant kursą – viso 5 masažai – 2 k per savaitę. Tuomet pertrauka ir esant poreikiui galima pakartoti po 2-3 sav.

 

 

Lieknėkime kitaip :) ir ne tik lieknėjimui, bet ir gerai savijautai

Naujiena Biržuose: Presoterapija – Limfodrenažas! Platus panaudojimas: figūros korekcijai / lieknėjimui, toksiškų medžiagų pašalinimui, masažui, gerai savijautai. Teigiamai veikia vidaus apykaitos sistemą be jokio šalutinio poveikio. Galima derinti su kūno įvyniojimo procedūromis – tuo pačiu metu atlikti ir limfodrenažo procedūrą.

 

Puiki procedūra skubantiems ir taupantiems – 30 min ir jūs jau po viso kūno masažo. Kaina tik 10 Eur.
Daugiau informacijos: http://masazai-visiems.lt/presoterapija-limfodrenazas/

Kurk savo gyvenimą pats

Iš karto po Naujųjų Metų, kai dar visi pažadai tik pažadėti, kai dar norisi gyventi kitaip, kai dar norisi keistis, kviečiu į Teta gydymo seminarą. Jis skirtas visiems, tikintiems ir netikintiems. Teta gydymas – tai unikali technika, kuri prieinama visiems, bet koks žmogus gali jos išmokti. Tai tavo įrankis į geresnį gyvenimą, į puikesnę sveikatą, materialinę gerovę. Tai tavo santykis su savimi ir su Kūrėju, artimaisiais ir tolimaisiais. Tai tavo paslėpti ir atrasti gebėjimai, tai intuityvus žinojimas bei nauja realybė, kurią pats sau gali susikurti.

Daugiau apie seminarą rasite čia : www.masazai-visiems.lt/tetagydymas

Naujiena! Vidaus organų masažas jau ir Biržuose!

Kitaip dar šis masažas vadinamas – visceralinė terapija. Jos esmė ir tikslas – rankomis per priekinę pilvo sienelę suaktyvinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atstatyti natūralią vidaus organų padėtį, pašalinti venų bei limfmazgių sąstovį ir vidaus organų spazmus, paskatinti organizme savireguliacijos procesus. Taip pat atkuriama mikrocirkuliacija vidaus organų aplinkoje, organai pasislenka savo tikrosios vietos link, daugelis apykaitos procesų organuose ir visame organizme įgauna normalią eigą. Išnyksta funkciniai organizmo sistemų pažeidimai ir pagerėja žmogaus bendra fizinė būklė.

Šis masažas tai pradžių pradžia norit atkurti savo gerą savijautą, suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti netgi smegenų veiklą. Kol mūsų pilvuose netvarka, tol visas organizmas negali funkcionuoti pilnu pajėgumu. Dažnai mūsų pilvuose glūdi net ir nugaros skausmų ar įtampų spranduose bei galvos skausmų priežastys. Tai masažas, kuris padeda jūsų organizmui įjungti savigydos procesus ir natūraliai atstatyti sveikatą visame kūne.

Masažo kaina iki sausio 1 d. – 10 eur. Geriausias efektas, atliekant bent jau 10 sesijų, bet pokyčiai jaučiasi jau ir po pirmo karto.

Puikus laikas tiesinti nugaras

Sveiki mielieji,

Po saulėtų atostogų grįžtu pas jus su naujienomis. Parvežiau Jums naują techniką – Dvasinį stuburo ištiesinimą.

Žmogaus stuburas yra jo ašis, kur kaupiasi mūsų emocijos ir išgyvenimai. Mūsų stuburas tai mūsų jungtis su Kūrėju ir visa jo energija. Tad jis lemia daugelį su žmogaus gyvenimu ir gyvenimo kokybe susijusių dalykų. Tiek fiziniai veiksmai, tiek emocijos daro įtaką mūsų stuburui, o tuo pačiu ir žmogaus savijautai dvasinei ir fizinei.

Dvasinis stuburo ištiesinimas – tai gydomoji technika leidžianti daryti teigiamą poveikį jūsų stuburui, sumažinti chroniškus ar aštrius stuburo skausmus. Po stuburo ištiesinimo grįžta slanksteliai į savo vietas, atsistato praktiškai visos kūno funkcijos. Šios terapijos metu panaikinamos išgyventos traumos bei šokai, kurie užblokavo energetinę žmogaus sistemą.

Daugeliu atvejų stuburo ištiesinimo galima pasiekti be fizinio kontakto, tik energijos pagalba. Seanso metu nugaros raumenys atsipalaiduoja ir stuburas išsitiesina. Jūsų asmeninis rezultatas priklausys nuo to, kiek jūs pasirengę priimti pagalbą ir galite sau leisti jaustis geriau. Dažnai užtenka vieno seanso, nes net jam pasibaigus gijimo procesas trunka 2-3 mėn.

Du mėnesius po seanso nepatartina eiti pas manualistą.

Įšventinimas šiai praktikai gautas iš Krajono mokyklos (Vokietija,  http://www.kryonzentrum-berlin.de). Taip pat galimas įšventinimo perdavimas.

 

Tik iki gruodžio 1 d. seanso kaina 30 eurų. Galimi gydymai per atstumą.

 

Masažas vandenyje – WATSU

 

Sveiki,

 

Pagaliau su džiugesiu noriu pranešti, kad jau yra galimybė išbandyti masažą vandenyje.

 

Tai unikalus masažas atliekamas šiltame vandenyje lengvai pratempiant, siūbuojant, pasukant ar masažuojant klientą. Tikrasis masažuotojas yra vanduo, o žmogus tėra tik tarpininkas. Vanduo paima mūsų kūno svorį nuo slanksnelių ir švelniai juos veikia savo vandens galia. Taip pat masažo metu atpalaiduojama raumenų įtampa ir žmogus gali pasiekti gilesnio atsipalaidavimo būseną.

Tai ir žmogaus kelionė į save, kur galima atrasti kažką naujo arba seniai pamiršto seno, pabūti su savimi ir stebuklinga vandens galia.

 

Masažas atliekamas Linkevičių sodybos baseine. Masažo trukmė 40-50 min, kaina – 30 eur.

 

Būtina išankstinė registracija.

 

Paskaita apie vandenį

Sveiki, mielieji,

Kviečiame Jus į paskaitą, kurios tema

“Dar kartą apie Jo Didenybę Vandenį.

Rūgštus sveikatos prieskonis”

Paskaita vyks:

 2015 m. balandžio 1 d. (trečiadienį) nuo 17:30 iki 20.00

Biržų r. pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras

Vytauto gatvė 30, Biržai 41140

Paskaitą skaitys

lektorius, praktikas REMIGIJUS ŠTARAS

 

 

Remigijus Štaras apie paskaitą: „Kviečiu į savo naują paskaitą „Dar kartą apie JO DIDENYBĘ VANDENĮ. Rūgštus sveikatos prieskonis“. Būtent taip dabar man norisi kreiptis į vandenį, kadangi, nuo 2009-ųjų, kai skaičiau savo pirmąją paskaitą šia tema “Bambuke”, prabėgo jau beveik 5 metai. Tolimesnis domėjimasis vandeniu davė tokius asmeninus sveikatos rezultatus, apie kuriuos tada negalėjau net pasvajoti! Per tą penkerių metų laikotarpį buvo išstudijuota nemažai specialios literatūros ir išbandyta daugybė įvairių vandenų, kol pagaliau visai nesenai sužinojau ir išbandžiau, koks vanduo daro tikrus stebuklus mūsų organizme.

 

Kokie gi tie stebuklai? O gi įvairiausi – nuo alerginių reakcijų pažabojimo, žarnyno ir kepenų išvalymo, tulžies pūslės ir inkstų akmenų ištirpdymo, svorio sureguliavimo iki sunkiausių sveikatos sutrikimų, tokių kaip endokrininės sistemos ligos, hipertonija, aterosklerozė ir kt. išnykimo. Ir tai yra įmanoma per gana trumpą laikotarpį. Jūsų dėmesiui bus mano paskutiniųjų 5-ių metų ieškojimų rezultatai.

 

Remigijus Štaras apie save: „Mano išsilavinimas neturi nieko bendro su mano dabartine veikla, kurią dar palyginti nesenai buvo galima vadinti hobiu. Esu savamokslis praktikas, todėl jokių “antpečių” (titulų) neturiu. O impulsą domėtis sveikatos problemomis maždaug prieš 24 metus davė mano paties ir dukros tuometinė sveikatos būklė. Kaip ir dauguma į mane panašių entuziastų, pradėjau studijuoti  P.Brego, H.Šeltono, G.Malachovo ir kitų, tuo metu mano suvokimo lygį atitikusių, natūropatų darbus, kai ką išbandydamas praktiškai. Vėliau susipažinau su kai kuriais H.Clark, N.Semionovos, O.Jelisejevos ir T.Sviščiovos darbais parazitologijos srityje. O dar vėliau likimas “pametėjo” žinių apie vandenį ir suvedė su labai įdomiais žmonėmis. Šios visos žinios ir pažintys labai pakeitė mano gyvenimą. Pats praktikuoju visa tai, apie ką pasakoju žmonėms.“

Paskaitos kaina – kiekvienas klausytojas po paskaitos pats nuspręs, kokia suma paremti lektorių pagal paskaitos kokybę, t.y. naudingumą, aktualumą ir pan.

 Būtina išankstinė registracija el. paštu sauletas@gmail.com arba  tel. 8-621-37743.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti

 

Paskaita Panevėžyje

Dar vienas kvapų vakarėlis

Sveiki mielieji,

 

kai jau visai už lango ruduo ir ilgu pavasario, kviečiu dar kartelį į Bookafe Vytauto g. 26, Biržuose. Šį kartą kvapų vakarėlyje susitiksim su Greipfrutu – galbūt kiek kitokiu nei esat įpratę:) Laukiu jūsų lapkričio 10 d. (pirmadienį) 17:30. Renginys nemokamas, netgi nereikia atsinešti geros nuotaikos, nes greipfrutas ją tikrai padovanos.

 

Ir tuo pačiu kviečiu registruotis natūralios kosmetikos gamybai lapkričio 22 d. Bus galima gaminti kremus, losjonus ar prausiklius su Ingrida Kazlauskaite (Kvapų namų darbuotoja). Rinktis bus galima vietoje. Vėl renginys bus Bookafe – 16 val. Kaina 50 lt (įskaičiuotas produktas, kurį pasigaminsite ir indelis). Būtina išankstinė registracija ir avansas, nes dalyvauti galės tik 10 žmonių.  Registruotis galima telefonu 8-621 37743.