Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Masažai

AROMATERAPINIS VISO KŪNO MASAŽAS – masažo metu naudojami specialiai kiekvienam žmogui parinkti aliejai. Masažas ir aliejai kartu pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis, padeda virškinimui, stimuliuoja limfinę sistemą bei pagreitina medžiagų apykaitą. Taip pat tai turi įtakos žmogaus dvasinei būsenai. Padeda įveikti stresą, depresiją, nemigą ir t.t.


AJURVEDINIS TRADICINIS KERALOS MASAŽAS
– tai pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurį galima daryti kiekvieną dieną. Šis gilus raumenų masažas padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet sielos palaimai. Masažuojant žmogaus protas nurimsta.

Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne. Masažo metu naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas.


MASAŽAS KARŠTAIS AKMENIMIS
– Masažo technika su akmenimis – tai kompleksinis masažas, harmonizuojantis energetinę organizmo būseną, teigiamai veikiantis emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Tai dar karštesnis ir gilesnis prisilietimas. Masažas atliekamas naudojant vulkaninės kilmės akmenis, turtingus geležimi ir magniu, išlaikančius kūno šilumą. Masažo tikslas – akmenų šiluma ir masažinių judesių pagalba, atpalaiduoti organizmą, veiksmingiau išlaisvinti giliai kliento kūne susikaupusias įtampas. Karšti akmenys naudojami, kaip šilumos aplikatoriai labiausiai įsitempusiose kūno vietose. Šiluma sklindanti iš akmenų skverbiasi gilyn į raumenis, sušildo audinius ir pagerindama kraujo cirkuliaciją juose. Šis masažas puikiai padeda pašalinti nuovargį ir stresą, atstato vidinę pusiausvyrą.

KOBIDO JAPONIŠKAS VEIDO MASAŽAS – tai galinga, švelni veidą atjauninanti procedūra. Masažas padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Masažas padeda atjauninti ir atkurti veido odą ir gilesnius audinius, užkirsti kelią senėjimui bei sumažinti jo įtaką. Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama.

NUGAROS MASAŽAS – Masažo metu atpalaiduojami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa. Tonizuoja nervų sistemą, o tuo pačiu pagerina bendrą fizinę savijautą. Masažas apima nugaros sprando ir kaklo sritis.

NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS – Masažas puikia padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, padėti kūnui prisitaikyti prie pokyčių. Specialiai pritaikytas masažas mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, mažina stresą bei nerimą. Tuo pačiu tai teigiamai veikia nugarą ir sąnarius bei mažina dėl kojų raumenų įsitempimo atsirandantį kojų tinimą. Masažas teigiamai veikia ne tik moterį, bet ir būsimą kūdikį – padeda jam stiprėti bei sveikam ateiti į šį pasaulį.