Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Liekninamieji

Anticeliulitinis masažas su vaakumu  Masažas skirtas celiulito gydymui arba profilaktikai, riebalinio sluoksnio, apimčių mažinimui, figūros dailinimui. Gerina kraujotaką, limfotaką, odos  ir poodinio sluoksnio būklę. Masažuojama juosmuo, kojos iš abiejų pusių, pilvas. Po masažo papildomai masažuojama vakuuminėmis taurėmis. Dirbama natūraliais, pagal specialią receptūrą mano pačios maišytais anticeliulitiniais aliejais.

 

Limfodrenažas viso kūno Naudojamas limfos nutekėjimo gerinimui, kas susiję su skysčių sąstovio mažinimu, galūnių šalimu, šlakų iš organizmo atsikratymu, svorio, celiulito, patinimų mažinimui. Visiškai neskausmingas, atpalaiduojantis. Labai tinkamas toms, kurios labai jautrios skausmui, bet nori pagrąžinti savo figūrą, pagerinti odos ir poodinio slauoksnio būklę. Galima atlikti besilaukiančioms ir su kojų venomis problemų turinčioms moterims. Atliekamas natūraliais aliejais. Galima atlikti viso kūno ar atskirų kūno dalių. Atliekamas rankomis.

 

Limfodrenažas atskirų kūno dalių Gali būti atliekama atskirai, kojų , rankų, nugaros (2 būdais, pasirenkant būdą pagal kraujo spaudimą, vienaip jei padidintas, kitaip-jei pamažintas,arba bet kuriuo būdu-jei normalus AKS) ar pilvo. Galima derinti kelias kūno dalis iš karto.

 

Liposažas I zona (I zoną sudaro kojos iš abiejų pusių, sėdmenys, pilvas.) Masažas, skirtas poodiniam riebaliniam sluoksniui mažinti, liaudiškai vadinamas “riebalų nusiurbimu, be chirurgo įsikišimo”, gerina kraujotaką, skatina šlakų ir skyčių pertekliaus pasišalinimą iš organizmo. Daromas sausuoju būdu, aliejais, kremais, pabaigoje galima įvynioti. Masažas visiškai skiriasi nuo kitų metodikų, visiškai skirtingas ir poveikis. Šis metodas yra gana trumpas, bet intensyvus. Lyginant su kitais riebalinį sluoksnį mažinančiais ir figūrą formuojančiais masažais, jis geriausia išjudina riebalų sankaupas, skysčių sąstovį, įsisenėjusį celiulitą, gerina odos ir poodinio sluoksnio būklę.