Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Kūdikiams

Kūdikių masažas yra labai sena ir nuostabi praktika, kuri padeda tėvas geriau pažintį savo kūdikį ir atrasti ryšį su juo. Masažas pagerina kraujo apytaką, tai turi įtakos kūdikių odai ir raumenims. Masažas kūdikius ramina, pagerina miegą bei padeda lengviau įveikti pilvo skausmus. Tai taip pat turi įtakos virškinimo bei šalinimo sistemoms bei skatina limfos tekėjimą, ir tokiu būdu aktyvina kūdikio imuninę sistemą ir pagerina širdies ir plaučių vystymąsi.

Kursų metu Jūs išmoksite įvairių masažų judesių ir technikų kaip masažuoti savo kūdikį ir kaip pritaikyti tas technikas vaikui augant. Gausite patarimų kas gali padėti esant pilvo ar dantų skausmams. Sužinosite kokią naudą duoda masažas kūdikiams ir vaikams ir kodėl jūs turėtumėte masažuoti savo vaikus.

Tai geriausia dovana kurią jūs kaip tėvai galite įteikti sau ir savo vaikui.

Kviečiu Jus išmokti kūdikių masažo. Galima mokytis individualiai ir grupėse po 3-4 vaikus su tėveliais. Tėčiai taip pat laukiami.

Per 4-5 užsiėmimus jūs išmoksite kaip masažuoti savo kūdikį ir gausite naudingos informacijos, kurią galėsite taikyti  kasdieniniame savo šeimos gyvenime.

Užsiėmimo kaina – grupėje – 10 Litų, individualiai – 25 Litai.

 

Masažas kūdikiui yra viena iš efektyviausių ir naudingiausių priemonių sveikam vystymuisi.

Tik atkeliavęs į pasaulį kūdikis, pradeda jį pažinti. Ir ką jis gauna pirmaisiais metais, tai ir neš visą savo gyvenimą. Praktikoje patikrinta, kad vaikai, kuriems buvo daromas masažas ar mankštos pirmaisiais gyvenimo metais, žymiai mažiau serga ir aplenkia savo bendraamžius psichiniame, protiniame ir fiziniame vystymesi, negu tie, kuriems masažas nebuvo daromas. Masažuojami neišnešioti kūdikiai žymiai greičiau atstato savo funkcijas, kai kada net pralenkia savo normaliai gimusius bendraamžius priaugant svorio ir psicho-emociniame vystymesi.

Dažnai manoma, kad masažą kūdikiui turi atlikti specialistas. Tačiau tėvai dažnai esti net geresni masažuotojai nei specialistai, nes kiekviena mama intuityviai žino, kas vaikeliui yra geriausia. Tik išskirtiniais atvejais, kai kūdikėlis turi rimtų sveikatos problemų, reikalinga kvalifikuoto masažisto pagalba.

Kūdikių masažas yra puiki galimybė sustiprinti ryšį tarp tėvų ir jų vaiko bei geriau pažinti vieniems kitus. Mokslininkų teigimu, tėvų prisilietimas yra gyvybiškai svarbus veiksnys, būtinas visaverčiam kūdikių fiziniam ir psichiniam vystymuisi. Kūdikių masažas yra naudingas tiek kūdikiui, tiek jo tėvams.

Lytėjimas yra tai, ko kūdikiui reikia nuo pat gimimo. Todėl jis yra toks svarbus bendravimo tarp motinos ir naujagimio būdas. Lytėjimas padeda lavinti ir ugdyti kūdikį, padeda perteikti motinos meilę – tai svariausias faktorius, padedantis kūdikiui sustiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai.
Mūsų kultūroje kūdikiai gimsta ir ateina į pasaulį, kuriame gyvenimo ritmas yra labai greitas, todėl susiduria su daugybe nepažįstamų situacijų. Tokia aplinka gali paskatinti naujagimio stresą. Nieko nedarant stresas gali pamažu stiprėti ir dėl to kūdikis gali užsidaryti savyje arba tiesiog sutrikti jausminis jų pasaulio pažinimas. Masažas yra puiki streso slopinimo priemonė. Masažuodami savo kūdikius, mokome juos atsipalaiduoti. Išmokę atsipalaiduoti ankstyvojoje kūdikystėje, jie ir vėliau mokės atsipalaiduoti patekę į įtampą keliančias situacijas.

Tyrimai rodo, kad jei tarp kūdikio ir pirmojo jo gyvenime globėjo susiformuoja glaudus, saugumą garantuojantis ryšys, tada užaugę šie žmonės sugeba sukurti gerus ir pasitikėjimu pagrįstus santykius su aplinkiniais. Kuomet kūdikis yra laikomas ant rankų ir liečiamas, formuojasi glaudus prisirišimo jausmas, vaikai tampa gailestingesni kitiems, mylintys, atsipalaidavę ir neapsimetinėja santykiuose su kitais. Tyrimai parodė, kad bendruomenėse, kur žmonės yra žindomi, masažuojami, nešiojami ant rankų, tokie suaugę žmonės yra mažiau agresyvūs ir mažiau smurtauja, jie yra bendruomeniški ir gailiaširdžiai.