Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Konsultacijos

Aromaterapijos konsultacija:

Konsultacijos metu žmogus išsako savo problemas bei pageidavimus, o aromaterapeutas, surinkęs informaciją apie kliento odą, jo kūno būklę, vidinius išgyvenimus, gyvenimo situaciją ir poreikius, sudaro Aromaterapijos programą, parenka ir pagamina reikiamų  produktų.

Konsultacijos rekomenduojamos:

– esant probleminei veido/kūno odai, plaukų būklei, kai žmogus negali naudoti standartinių kosmetinių preparatų arba kai jie nepadeda.

– išgyvenant sunkius laikotarpius, asmenines krizes, kai nuolatinis palydovas nerimas ar stresas. Kai siekiama sugrąžinti organizmą į pusiausvyrą, subalansuoti nervų sistemą.

– kai rūpinatės savo sveikata bei profilaktika natūraliomis, gamtinėmis priemonėmis.

– kai norite sukurti kvapą savo namams ar darbui, kad sukurti pageidaujamą nuotaiką.

Aromaterapija veikia ir kūną ir sielą, todėl jos pagalba galima išspęsti netgi psichologines problemas ir atgauti sielos ramybę.

Konsultacijos kaina 15 Eur

 

Reiki seansai:

 

Reiki, plaštakų prisilietimu pagrįstas gydymo metodas, skirtas subalansuoti ir atstatyti pažeistai žmogaus energetinei sistemai, populiarumu sparčiai vejasi kitas „netradicinėmis“ laikomas terapijos formas, tokias kaip akupunktūra ir masažas. Užsienio šalyse Reiki taikomas ligoninėse, prieglaudose, o taip pat psichoterapijos seansų metu. Reiki praktikuotojas, nukreipdamas universaliąją energiją į paciento kūną, stimuliuoja jo vidinį savigydos potencialą bei paspartina konkrečių pakenktų vietų bei organų gijimą. Šis senovinis gydymo metodas yra puiki, neskausminga ir visiškai nekenksminga priemonė pagerinti savijautai, sumažinti skausmą, išsivaduoti nuo daugelio ligų.

 

Reiki seansas – 25 eur

 

Teta Gydymas (Theta Healing®):

Teta Gydymas – tai energetinis gydymas, kuris gydo žmogaus sielą, protą ir kūną.

Teta gydymo metodas atskleistas prieš maždaug 20 metų Vianos Stibal, iš esmės, yra praktiškai pritaikyta kvantinė fizika. Teta gydymo metodas taip pavadintas todėl, kad praktikuojant šios technikos meditaciją žmogaus smegenys yra teta bangose. Iki šiol buvo tikima, kad teta smegenų bangos gali būti pasiekiamos tik sapnuojant arba labai gilioje jogų meditacijoje. Tačiau Teta gydymo meditacijos metu Teta bangas galima pasiekti akimirksniu.

Mokslininkai įrodė, kad Teta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą,  suteikia gilų poilsį, gerina proto aiškumą ir kūrybinį mąstymą, nuotaiką, momentinio  išgyjimo galimybes, padeda į esamas situacijas pažvelgti kitaip iš Kūrėjo perspektyvos. Teta gydymo metu ir klientas, ir praktikuotojas bendrauja būdami teta bangose. Tad šioje būsenoje mes galime tiesiogiai dirbti su Šaltiniu, Dvasia, Visata, Dievu ar Viso Kas Yra Kūrėju (priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų), vykdyti galingus gydymus, momentaliai transformuoti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumas, glūdinčias mūsų pasąmonėje. Šios būsenos gali išmokti kiekvienas per kelias minutes. Būdami Teta smegenų bangose, mes akimirksniu galime pakeisti materialinę ir dvasinę realybę.

Teta gydymo seansas – 25 eur/ val