Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Aromaterapija

AROMATERAPIJA – tai procedūros atliekamos su eteriniais aliejais gydymui ir grožio puoselėjimui. Aromaterapijos istorija siekia beveik 6 tūkstančius metų. Senovės kinai, egiptiečiai, graikai ir romėnai eterinius aliejus dėdavo į vaistus, kosmetiką ir kvepalus bei naudodavo ritualinėms apeigoms.

Eteriniai aliejai – tai koncentruoti ekstraktai, gaunami iš augalų lapų, žiedų, žievės, vaisių ar šaknų. Eteriniai aliejai sudaryti iš įvairių cheminių medžiagų mišinio, lemiančio jų poveikį organizmui. Jie gali būti ir skausmą malšinantys ir atpalaiduojantys, antivirusiniai ar antibakteriniai, diuretikai, antidepresantai, virškinimą gerinantys ir pan.

Aromaterapijos poveikis yra trejopas:

–          fiziniam kūnui: a) per odą – masažais, voniomis, tepalais; b) per uoslę –  specialiai įkvepiant, darant inhaliacijas arba bendrai aromatizuojant aplinką;

–          jausmams, emocijoms ir protui;

–          dvasiai – per energetinius kūnus.

Aromaterapijos seanso metu aliejai yra parenkami žmogui, o ne ligai ar kokiam nors simptomui. Tokiu būdu siekiama subalansuoti visumą: ir kūną, ir sielą. Aromaterapija ir masažas kartu yra vienas iš paprasčiausių būdu išlikti sveikiems ir laimingiems. Tinkamai parinkti aliejai padeda organizmui lengviau įveikti chroniškas ir ūmias ligas, taip pat pasijusti laimingesniems ir ramesniems.

Aromaterapija nėra tik gydymo metodas, ji taip pat gali būti mūsų kasdieniame gyvenime. Eteriniais aliejais galima veiksmingai apsisaugoti nuo aplinkos teršalų, virusų, bakterijų. Vien apsupdami save ir savo vaikus apsaugančiais augalų aromatais galime išvengti daugelio oru plintančių ligų.

Kosmetikos priemonės su natūraliais aliejais bei eteriniais aliejais gali duoti stulbinančių rezultatų. Jos padeda ir nuo raukšlių, ir nuo randų ar nuo spuogų. Aliejai nepamainomi pagalbininkai ir plaukų ar kūno priežiūroje.

Naudojant bet kokius aliejus ar eterinius aliejus, svarbiausia yra nepamiršti, kad kokybė yra taip pat svarbu ir tik kokybiški aliejai yra saugūs ir nesukelia alerginių reakcijų.