Jeigu norite gauti informaciją apie akcijas, naujienas bei pasiūlymus, prašome registruotis.

Apie mane

Sveiki!

o čia aš – Rita:) Šiame savo gyvenimo etape esu mama, masažuotoja, teta gydymo instruktorė bei praktikė, naturopatė, aromaterapeutė ir kūdikių masažo instruktorė.

Kodėl aš tapau masažuotoja? Vaikystėje svajojau gydyti žmones, ne tradiciniu būdu, bet tiesiog savo rankomis. Beaugant šią savo svajonę pamiršau, kol vieną dieną beieškant savęs pakliuvau į Reiki mokymus, kur suteikiama galimybė gydyti rankomis. Tada aš prisiminiau savo seną svajonę gydyti žmones. Taip prasidėjo mano kelionė į masažo pasaulį. Pirmiausia baigiau klasikinio masažo kursus ir išmokau savo pirmuosius profesionalius judesius, sužinojau apie masažo naudą ir pamačiau kaip tai veikia žmones.

Atsiradus galimybei, išvažiavau į JAV ir ten įstojau į Clayton college of Natural health mokytis natūralios medicinos. Per 5 metus nuotoliniu būdu baigiau koledžą ir gavau bakalaro laipsnį iš sveikos gyvensenos.

Gimus pirmąjai dukrelei, atsirado noras keisti savo gyvenimą iš esmės, nebegrįžti dirbti į biurą ir tapti profesionalia masažuotoja. Kadangi norėjau kažko daugiau nei klasikinio masažo, sužinojusi apie ajurvedinį centrą “Shanti” ir jų organizuojamus kursus, nusprendžiau mokytis ajurvedinių masažų. Baigusi likau dirbti šiame centre ir taip tapau masažuotoja. O po to jau laukė ilga kelionė iš vienų kursų į kitus, keičiau darbo vietas, kol galiausiai nusileidau gimtuosiuose Biržuose, bet vis dar mokausi naujų technikų, naujų būdu padėti žmogui gyventi be skausmo ir kančios.

Kodėl aš tapau Teta gydymo praktike bei instruktore? Gyvenime teko dalyvauti įvairiuose dvasiniuose mokymuose, pažinti įvairias mokyklas, įgyti įvairiausių diplomų. Kai atėjau į Teta gydymo mokymus, supratau, kad visi tie mokymai, visos technikos yra apie vieną ir tą patį, apie tą jėgą slypinčią mūmyse, kurią mes vis mokomės išlaisvinti ir sukurti tai, ko iš tiesų trokštame. Teta gydymo technika padėjo man sudėlioti visas mano jau anksčiau įgytas žinias į stalčiukus, sujungė į visumą ir atvėrė naujas galimybes. Tai įrankis padedantis žmonėms keistis, gyventi lengviau ir paprasčiau, suvokiant visų mūsų nesėkmių priežastis, pasimokant iš jų ir užbaigiant besikartojančias pamokas.

Kodėl aš tapau naturopate? Kas iš tiesų yra sveika gyvensena? Tai gyvenimas harmonijoje su savimi, savo kūnu ir siela. Žmogus yra visuma savo minčių, poelgių, svajonių, darbų, išgyventų stresų, džiaugsmų ir skausmų. Masažas ne visada padeda nuo visų ligų, nebent tai bus nuolatinė procedūra žmogaus gyvenime. Todėl troškau žinių kaip geriau padėti žmogui, kad jis galėtų gyventi sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą. Šie mokslai atvėrė neišsemiamus klodus, kalnus informacijos, praktikos, kartu ir poreikį atsirinkti ir suvokimą, kad kas tinka vienam žmogui, visai netinka kitaip. Taip pat supratau kiek daug priklauso nuo mūsų pačių pasirinkimų, ką veikiame kasdien, ką valgome, ką mąstome ir kiek iš tikrųjų leidžiame sau tiesiog gyventi čia ir dabar, sau, o ne kitiems. Tai kaip ir masažo technikos, kurių yra be galo daug, taip ir sveikoj gyvensenoj yra daugybė kelių pasiekti harmoniją ir taiką širdyje, tereikia pasirinkti ar norime jais keliauti ir kas mus greičiausiai nuves ten, kur iš tiesų norime būti.

 Kodėl aš tapau aromaterapeute? kažkaip niekada nesusimąsčiau kokią prasmę mūsų gyvenime turi kvapai. Bet kartais gyvenimas mus tarsi paima už rankos ir nuveda ten, kur turime būti. Atsiradus Lietuvoje “Kvapų namams” buvau paviliota naujos nepažintos srities. Išklausiusi kursus, taip susižavėjau kvapų pasauliu ir jo nepaprastomis galimybėmis, kad ėmiau tai taikyti kiekvienam masažui. Tačiau visa tai dariau daugiau vedama intuicijos ir trūko žinių, bet mačiau kokį poveikį žmonėms turi aromaterapija. Tad vieną dieną susikroviau lagaminus ir išvykau mokytis aromaterapijos į Londoną (The Institute of Traditional Herbal Medicine and Aromatherapy (ITHMA)). Po beveik metus trukusių studijų, tapau diplomuota aromaterapeute ir išmokau naujų masažo technikų. Tačiau tai tik mažas laiptelis į nuostabų kvapų pasaulį. Mokausi kasdien ir atrandu vis naujus kvapus ir jų poveikį. Kvapų pasaulis yra nuolat kintantis ir kiekvieną veikia individualiai. Tad kiekvienas atėjęs į masažą žmogus yra mano mokytojas.

Kodėl aš tapau kūdikių masažo instruktore?  Kai tampi mama, labai norisi masažuoti savo vaiką, tačiau šalia eina ir daug baimių bei nuostatų, kad nesugebėsiu, nepavyks, nežinau kaip tai daroma ir t.t. Todėl tikriausiai labiausiai norėjau išmokti kūdikių masažo, kad mokėčiau masažuoti savo vaikus. Londone atsirado tokia galimybė, tiksliau dar geresnė galimybė, aš tapau kūdikių masažo instruktore. Todėl šiandien aš galiu ne tik pati masažuoti savo vaiką, bet ir įkvėpti kitas mamas masažuoti savo vaikus ir to nebijoti. Prisilietimas mūsų gyvenime yra labai svarbus, net jei ir patys nesuprantame jo svarbos. Tačiau nuo čia prasideda mūsų bendravimas, mes jaučiamės mylime ir mylime kitus. Ir tai galime duoti vienas kitam, savo vaikams, artimiesiems ir draugams.

Myliu žmones ir noriu pasidalinti su jais savo meile, todėl šiandien aš esu čia ir esu tas kas esu.